Proces zamówienia

Zapytanie

Złóż zapytanie i sprawdź jaką ofertę przygotował specjalnie dla Ciebie nasz handlowiec. Każda oferta jest wyceniana indywidualne. Po wysłaniu zapytania nasz handlowiec będzie kontaktował się telefonicznie.

Oferta

Nasza oferta jest zestandaryzowaną ofertą instalacji 5kWp i 10 kWp (inwertery/ falowniki) i odpowiedniej ilości paneli fotowoltaicznych. Przy wycenie instalacji należy wziąć pod uwagę zarówno bieżące zużycie, jak i przewidywane przyszłe instalacje takie jak pompa ciepła, klimatyzacja czy zakup samochodu elektrycznego. Istotnym elementem jest także współczynnik bilansowania energii.

Warunki techniczne

Istotnymi elementami wpływającymi na ocenę możliwości technicznych instalacji są zarówno: konstrukcja dachu, kształt dachu, ekspozycja na światło dzienne, rodzaj więźby dachowej, warunki przyłączeniowe instalacji oraz jakość instalacji domowej, odległości urządzeń i dostępnych możliwości przeprowadzenia instalacji.

Montaż

Montaż instalacji składa się z dwóch etapów tj. prac konstrukcyjno – dachowych, oraz prac elektrycznych prowadzonych zwykle wewnątrz budynku. Prace dachowe prowadzone są przy odpowiednich warunkach atmosferycznych, zgodnie z przepisami BHP. Instalacja trwa od 1 do 2 dni.

Odbiór instalacji

Jest to formalność związana z wypełnieniem dokumentów, podpisaniem przez certyfikowaną osobę dokumentacji technicznej instalcji, oraz wypełnieniem dokumentacji potrzebnej do przyłączenia instalacji do sieci elektrycznej.

Obsługa posprzedażowa

W ramach pakietu naszych usług oferujemy obsługę posprzedażową. Jesteśmy też dostępni dla Państwa w całym okresie gwarancyjnym.

Adres:
Sunlight Distribution Sp.z o.o.
ul. Krakowiaków 48, 02-255 Warszawa
The Park Warsaw

Telefon: +48 505 131 890

E-mail: fotowoltaika@sunlight.pl

Obowiązek informacyjny